www.petrikiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 6 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківський район >> Новини
Капітально ремонтуємо чотири вулиці у Покрові – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У Покрові ДніпроОДА оновлює комунальні дороги. Два провулки вже із новим покриттям. Загалом цьогоріч обласним коштом капітально відремонтують чотири вулиці. Зроблять і зручні тротуари – їх облаштують сучасною плиткою. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Відновлення інфраструктури у населених пунктах області – завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком. У планах обладміністрації на цей рік – укласти нове асфальтове покриття на близько 130 комунальних дорогах. У Покрові вже приводимо до ладу дві вулиці і стільки ж провулків», – зазначив Валентин Резніченко.Провулки Павлова та Алтайський знаходяться на околиці Покрова. Дорогам – понад півстоліття. Покриття вже давно потребувало ремонту.

«Такі вибоїни були всюди! Як фура проїде, то аж хата деренчить. А як сніг потане та в дощ – взагалі був жах. Будинки у сусідів затоплювало, навіть стіни у декого падали», – поділилася жителька Алтайського Валентина Воробйова.

Нарешті мешканці провулків дочекалися нового асфальтового покриття. Зараз підрядники ремонтують під’їзди до оновлених доріг, роблять бордюри. Згодом нанесуть і розмітку.

Водій Микола Кудибін щодня проїздить провулком Павлова на роботу.

«Такою дорогою рухатися саме задоволення. Тепер тут ані брил, ані гачків. Раніше як їдеш – хіба що колеса не відлітають. Нині – приємно подивитися», – розповів він.

Вулиця Григорія Тикви – у старій частині Покрова. Дорога дуже жвава, нею їздять багато автівок та міських автобусів. Там роботи тільки-но стартували. Ремонтники розпочали з облаштування пішохідного тротуару сучасною плиткою.

На вулиці розташовані підприємства, міська поліція, соціальна служба та дитяча спортшкола.

«Як зроблять новий тротуар, нашим вихованцям зручно буде діставатися на тренування, – сказала тренер дитячої спортивної школи Покрова Наталія Токмай. – Помітно, що останнім часом місту приділяють багато уваги. Оновлюють дороги, парки. Дуже вдячні за це».

Капітально відремонтують і вулицю Горького.

«Приємно, що сучасний європейський вигляд матимуть і вулиці у центрі міста, і на околицях. Впевнені, що такі починання обласної влади зроблять життя мешканців Покрова більш якісним», – зазначила заступник міського голови Покрова Наталія Бондаренко.

Цьогоріч на капітальний ремонт комунальних доріг із обласного бюджету виділяють рекордну суму – близько мільярда гривень.
У Покрові капітально ремонтують вулиці


Провулок Павлова на околиці міста – вже із новим покриттям


Залишилося оновити бордюри та нанести розмітку


Микола Кудибін: «Такою дорогою рухати саме задоволення. Тепер тут ані брил, ані гачків»


Ремонтні роботи тривають і на провулку Алтайський


Нині дорожники ремонтують під’їзди до оновлених доріг,..


..та роблять бордюри


Ці дороги не ремонтували понад півстоліття


«Такі вибоїни були всюди! Як фура проїде, то аж хата деренчить», – Валентина Воробйова


Роботи стартували й на вулиці Григорія Тикви


Дорога жвава, на ній багато соціальних об’єктів


Нині ремонтники облаштовують пішохідний тротуар –..


..сучасною плиткою


Наталія Токмай: «Помітно, що останнім часом місту приділяють багато уваги. Дуже вдячні за це»


Загалом цьогоріч обласним коштом оновлять чотири вулиці у Покрові
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
аватар.jpg