www.petrikiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 24 вересня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківський район >> Новини
Соціальний захист найвразливіших категорій безробітних посилено
Версія для друку Написати листа
Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29.03.2020 №244 "Про внесення змін до порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу".
Особі, яка вирішила в період карантину звернутись до центру зайнятості, потрібно заповнити лише дві заяви:
ЗАЯВА про надання/поновлення статусу безробітного, ЗАЯВА про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю (бланки заяв за посиланням: 
https://is.gd/cH74lL та https://is.gd/FMIsFA).
Напишіть заяви власноруч, сфотографуйте або відскануйте їх та надішліть на email центру зайнятості, де ви плануєте перебувати на обліку.
Адреси, у тому числі електронної пошти, номери телефонів базових центрів зайнятості Дніпропетровської області Ви можете отримати за посиланням: 
https://is.gd/ZaQOJX.
Якщо ви вирішили подати заяви через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості - заповніть заяви, бланки яких розташовані безпосередньо біля скриньки в центрі зайнятості.
Тут слід пам’ятати, що для заповнення заяв вам знадобляться ваші паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту та попередню трудову діяльність, тому візьміть документи з собою. Покладіть заяви в скриньку для кореспонденції.
Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор