www.petrikiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківський район >> Новини
Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту, проекту розпорядження голови райдержадміністрації: «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Петриківського району Дніпропетровської області»
Версія для друку Написати листа
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Петриківська районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту, проекту розпорядження голови райдержадміністрації: «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Петриківського району Дніпропетровської області» на офіційному сайті районної державної адміністрації: http://www.petrikiv-rn.dp.gov.ua/OBLADM/petrikivka_rda.nsf/a57ed39423da8150c2257424002d84e8/0730ae869ce4c06ac22583d10049d905?OpenDocument (розділ - Регуляторна політика).

Розпорядження розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081»Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами).
Метою видання розпорядження голови районної державної адміністрації є реалізація повноважень Петриківської районної державної адміністрації з підготовки та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Петриківського району.

Термін приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня опублікування проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу (до 16-00 годин 26 квітня 2019 року).

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу просимо надавати у паперовому вигляді за адресою:

Петриківська райдержадміністрація (відділ архітектури та містобудування, житлово-комунального господарства та будівництва) проспект Петра Калнишевського, 69, смт Петриківка, 51800,
Телефон: 2-27-55, 2-49-09; електрона адреса: ptr-gkh@ukr.net.
А також на адресу центрального органу виконавчої влади з питань державної регуляторної політики: Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна,9/11, Київ, 01011.В.о. начальника відділу архітектури та
містобудування, житлово-комунального
господарства та будівництва
райдержадміністрації Р.В. НАЛИВАЙКО

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор