www.petrikiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 24 вересня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківський район >> Новини
Клієнти «Дніпропетровськгазу» боргують 41 млн грн за доставку газу
Версія для друку Написати листа
Клієнти АТ «Дніпропетровськгаз» на 1 серпня поточного року заборгували за доставку газу майже 54 млн грн. Загалом жодного разу з початку року за розподіл газу не сплатили майже 40 тис споживачів Дніпропетровщини.

Неплатежі паралізують роботу «Дніпропетровськгазу», зокрема ускладнюють підготовку газових мереж до опалювального сезону та надання послуги доставки газу в регіоні. Криза неплатежів, пов’язана з наслідками Covid-19 є проблемою для галузі і є причиною накопичення заборгованостей на ринку. З послабленням карантину компанія очікувала зростання рівня розрахунків, однак цього не відбулось.

Нинішня економічна ситуація не дозволяє збільшувати навантаження на споживача. Тому держава повинна прийняти кардинальне рішення і розглянути можливість списання заборгованості на ринку газу, яка сформувалася через те, що тарифи не покривають витрат постачальників комунальних послуг. Фахівці Дніпропетровськгазу вважають, що перекладати ці борги на споживачів неприпустимо.

Нагадаємо, в середині липня у Верховній Раді зареєстрований законопроект №3800-1 щодо забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу. Ним передбачено механізм зі списання заборгованості по всьому ланцюжку доставки газу для населення і підприємств ТКЕ. Це дозволить провести фінансове оздоровлення і забезпечити економічну стабільність, як всіх підприємств галузі, так і державного Оператора ГТС.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор