www.petrikiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 24 вересня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківський район >> Новини
Рятувальники спільно з працівниками національної поліції та волонтерами провели рейдове профілактичне відпрацювання на полях із ранніми зерновим культурами
Версія для друку Написати листа
Настала пора збирання та переробки ранніх зернових культур врожаю 2020 року, тож одним із пріоритетних напрямків роботи рятувальників Петриківщини являється забезпечення пожежної безпеки сільськогосподарських об’єктів та хлібних масивів.

Так 16 липня 2020 року рейдовою групою у складі працівників Петриківського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області працівників сектору превенції Петриківського відділення поліції Новомосковського ВП ГУ НП в Дніпропетровській області та представниками волонтерського руху було проведено профілактичне рейдове відпрацювання на полях з ранніми зерновими культурами.


Головним завданням рейдової групи являлося встановити факт встановлення знаків безпеки щодо заборони спалювання сухої рослинності поблизу полів з ранніми зерновими та наявності захисних смуг, що перешкоджають поширенню полум’я на хлібних масивах.
У ході рейду працівниками ДСНС, національної поліції та волонтерами було встановлено факт наявності попереджувальних знаків, щодо заборони спалювання сухої рослинності та захисних смуг.
Також за результатами рейду працівники служби цивільного захисту надали рекомендації сільгоспвиробниками як убезпечити новий врожай від пожеж.
Рятувальники нагадують! Що відповідальне ставлення до питань пожежної безпеки збереже врожай 2020 року від пожеж!Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор