www.petrikiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 24 вересня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківський район >> Новини
Газовики передали другу партію допомоги медикам Дніпропетровщини
Версія для друку Написати листа
«Дніпропетровськгаз», як соціально-відповідальна компанія, продовжує допомагати медикам у боротьбі з коронавірусом. Для потреб лікарень області на підприємстві закупили другу партію допомоги, зокрема засоби індивідуального захисту та дезінфектори.

Тисячу респіраторів, 20 тисяч одноразових медичних шапочок та 2 тисячі халатів, більше сотні багаторазових костюмів біозахисту, а ще антисептики для рук і поверхонь передали лікарням у Верхньодніпровську, Томаківці, Васильківці, Новомосковську, Царичанці та Генічеську (Херсонська область).


«Щиро дякуємо за допомогу АТ «Дніпропетровськгаз» від усього медичного персоналу. Сьогодні ми можемо працювати більш спокійно, бо готові зустрітися з інфекцією», - говорить головний лікар Верхньодніпровської центральної районної лікарні Олексій Голуб.
«Народ повинен знати, що є небайдужі люди, які допомагають медикам у цей нелегкий час. Ми безмежно вдячні АТ «Дніпропетровськгаз» та бажаємо усім співробітникам підприємства міцного здоров’я», - каже головний лікар Царичанської центральної лікарні Світлана Погоріла.
Нагадаємо, раніше засоби індивідуального захисту та антисептичні препарати від АТ «Дніпропетровськгаз» вже отримали медики у лікарнях Магдалинівки, Софіївки, Тернівки, Новомосковська та Жовтих Вод.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор