www.petrikiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківський район >> Новини
До уваги виборців!
Версія для друку Написати листа
Відповідно до постанови Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року № 2631-VIII чергові вибори Президента України призначено на неділю 31 березня 2019 року. Виборчий процес стартував 31 грудня 2018 року.

З метою підготовки точних та достовірних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців Петриківської райдержадміністрації звертається до кожного виборця із проханням заздалегідь уточнити свої персональні дані у Реєстрі.

Відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців» кожен виборець має право особисто уточнити свої персональні дані в органі ведення Реєстру, маючи при собі паспорт громадянина України, а якщо особа нездатна пересуватись самостійно, вона може уповноважити на таке звернення іншу особу.

Дізнатися, чи включено виборця до Державного реєстру виборців, та перевірити правильність зазначення в Державному реєстрі виборців його прізвища, імені, по батькові та виборчої адреси можна за допомогою онлайн-сервісу "Особистий кабінет виборця" на веб-сторінці "Державний реєстр виборців" . Для цього потрібно зареєструватися в "Особистому кабінеті виборця" і зробити відповідний запит. Орієнтовно протягом однієї доби виборець отримає відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану під час реєстрації.

Звертаємо увагу громадян України, які тимчасово перебувають за кордоном або на день виборів будуть перебувати не за місцем реєстрації свого місця проживання, на необхідність завчасно подбати про включення до списків виборців на виборчих дільницях, на яких вони планують голосувати, та подати заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси згідно з Порядком тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси, затвердженим постановою Комісії від 13 вересня 2012 року № 893.

Відділ ведення Державного реєстру виборців розташований за адресою:
просп.Петра Калнишевського, 69, смт Петриківка, к.306.
Режим роботи відділу: Пн-Чт: з 8.00 до 17.00, Пт: з 8.00 до 15.45, перерва: з 12.00 до 12.45. У березні 2019 року відділ працює у вихідні дні (2, 3, 9, 10, 16, 17, 23, 24, 30 березня 2019 року) з 8.00 до 14.00, 31 березня 2019 року — з 8.00 до 20.00.
Тел:2-27-71.

Не залишайте перевірку своїх персональних даних на останній день, коли внесення змін до списків виборців можливе лише за рішенням суду. Особливо це стосується громадян, яким виповнилося 18 років, щодо яких були внесені помилки до списків виборців на попередніх виборах або які взагалі не знайшли себе у списках.

Звертаючись до відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації Ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування ніщо не завадить Вам реалізувати своє конституційне право голосу на виборах.

Відділ ведення Державного реєстру

виборців Петриківської
райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор