www.petrikiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 24 вересня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківський район >> Новини
Як передати показання лічильника газу не виходячи з дому
Версія для друку Написати листа
Сьогодні на перший план вийшли дистанційні способи передачі показань лічильника. Вони надійні, сучасні та зручні. Окрім того, безпечні для здоров’я: щоб передати показання споживачам не потрібно відвідувати людні місця, потрібен лише смартфон або комп’ютер із доступом до Інтернету.

Щомісяця, з 1 по 5 число, споживачам газу необхідно фіксувати показання лічильника та передавати їх АТ «Дніпропетровськгаз».

Передати показання можна дистанційно:


  · в Особистому кабінеті на сайті 104.ua;

  · у мобільних додатках 104 Mobile для Android та 104 Mobile Light для iPhone;

  · у чат-боті Viber 7104ua або чат-боті Telegram 7104ua;

  · за допомогою смс на короткий номер 7104 у такому форматі: номер особового рахунку (10 цифр), пробіл, показання лічильника (5 цифр);

  · зателефонувати до Контакт-центру за номером (067) 00 90 104;

  · за допомогою голосового меню IVR, яке працює цілодобово за номерами контакт-центру у розділі «2».


Якщо споживач вніс помилкові показання лічильника, скоригувати їх можна у чат-боті Viber 7104ua. Раніше для виправлення даних потрібно було звертатись до Центру обслуговування клієнтів, писати заяву і чекати на візит контролера, який має скласти акт і підтвердити реальні показання лічильника. Відтепер корекція показань відбувається автоматично – достатньо сфотографувати лічильник та завантажити фото приладу у Viber 7104ua.

Найпопулярнішим сервісом серед споживачів природного газу дотепер є Особистому кабінеті на сайті 104.ua. Зареєструватись в ньому можна за один дзвінок на номер 067 00 90 104. Фахівці контакт-центру АТ «Дніпропетровськгаз» автоматично створять споживачу Особистий кабінет та надішлють на мобільний смс-повідомлення з логіном і паролем для входу.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор