www.petrikiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 25 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківський район >> Новини
УВАГА КОНКУРС!
Версія для друку Написати листа

Додаток 1

«Затверджено» наказом
начальника управління
соціального захисту населення
26 листопада 2018 року № 7


ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів),
розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів,
для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка
з місцевого бюджету 2019 році

Управління соціального захисту населення Петриківської районної державної адміністрації (далі – управління) оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів місцевого бюджету у 2019 році .

Конкурс проводиться в рамках виконання «Комплексної програми соціального захисту населення Петриківського району на 2015 – 2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 грудня 2014 року № 317-38/VI (із змінами), з метою цільового використання коштів місцевого бюджету.

Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (із змінами).

Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію наступних цілей та пріоритетних завдань:

1. Відродження національно-патріотичного виховання молоді.

2. Надання юридичних консультацій щодо соціальних гарантій та соціального захисту громадських об’єднань ветеранів.

3. Посилення соціального захисту членів громадських об’єднань ветеранів.

4. Підвищення ефективності роботи ветеранських організацій.

До участі в конкурсі не допускаються громадські об’єднання ветеранів у разі, коли:

1) інформація, зазначена в конкурсній пропозиції, не відповідає інформації про громадське об’єднаннями ветеранів, що міститься у відкритих державних реєстрах;

2) громадське об’єднання ветеранів не відповідає вимогам, зазначеним в абзаці першому пункту 6 Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049;

3) громадське об’єднання ветеранів відмовилось від участі в конкурсі шляхом надсилання його організаторові офіційного листа;

4) громадське об’єднання ветеранів перебуває у стадії припинення;

5) конкурсну пропозицію подано після закінчення встановленого організатором строку подання конкурсних пропозицій та/або не в повному обсязі;

6) установлено факт порушення громадським об’єднаннями ветеранів вимог бюджетного законодавства, крім попередження, протягом одного або двох попередніх бюджетних періодів.

За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 85% вартості проекту (програми, заходу). Решта 15% необхідного обсягу фінансування проекту (програми, заходу) можуть бути забезпечені як матеріальні чи нематеріальні ресурси, у тому числі як разові, періодичні, цільові внески та відрахування засновників і членів, оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду.

Комплексною Програмою на проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів) у 2019 році передбачено 200,0 тис. грн.

Фонд конкурсу з визначення програм (проектів, заходів) визначатиметься після затвердження районного бюджету на 2019 рік.

Для участі у конкурсі громадськими об’єднаннями ветеранів подають конкурсну пропозицію, яка має бути підготовлена державною мовою і має містити такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі, складену за затвердженою формою;

2) опис програми (проекту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), складену за затвердженою формою, опис програми (проекту, заходу) повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) інші громадські об’єднання ветеранів, способи інформування громадськості про хід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), детальний розрахунок витрат та джерела фінансування;

3) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, громадських об’єднань ветеранів, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);

4) Інформації про діяльність громадського об’єднання ветеранів

Усі документи подаються в друкованом та електронном вигляді (у форматі PDF та MicrosoftWord (MicrosoftExcel) на DVD диску чи інших електронних носіях). Друкований варіант конкурсної пропозиції має бути подан в папці, прошнурований, пронумерований та укомплектований відповідно до зазначеного переліку документів.

Проекти, що подаються для участі у конкурсі повинні бути розраховані не більше ніж на один бюджетний рік.

Конкурсні пропозиції приймаються з дня опублікування оголошення до 26.12.2018 року (12:00) щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 09.00 до 16.00 (у п’ятницю до 15.00) за адресою: смт. Петриківка, пр. Петра Калнишевського, 38.

Відповідальна особа: Бойко Лариса Вікторівна, секретар комісії, контактний телефон: +38 0970854129, (05634) 21176

Конкурс буде проводитися в три етапи.

Рішення конкурсної комісії доводиться до відома учасників конкурсу та розміщується у триденний строк на офіційному веб-сайті Петриківської районної державної адміністрації.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор