www.petrikiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 24 вересня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківський район >> Новини
Шановні батьки! Пам’ятайте: безпека наших дітей залежить тільки від нас самих!
Версія для друку Написати листа
Дбати про безпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих. Адже у нинішній час діти дуже часто потрапляють у небезпечні, скрутні ситуації, вихід з яких не можуть знайти вірно.

Попереду вихідні дні і батькам необхідно вибрати час і згадати разом з дітьми правила безпечної поведінки на вулиці, і вдома. Рекомендуємо кожному з батьків дуже відповідально поставитися до профілактики різних нещасних випадків з дітьми. Не варто забувати, що найкращим способом навчання дітей завжди є власний приклад. Якщо батьки уважні до власної безпеки, то і дитина буде повторювати ті ж дії.

Звертаємось до батьків: Не допускайте трагедії в Вашій родині! Розповідайте своїм дітям про небезпеку гри з вогнем, про правила гігієни, про наслідки шкідливих звичок, про насилля, яке їх може підстерігати, про карантинні заходи... Якщо цього не робити, інформаторами стануть інші люди, які запропонують наркотики, алкоголь та інші засоби комунікації. Особливо у літній період пильнуйте за дитиною біля водних об’єктів. Не залишайте дітей без нагляду.

Шановні батьки! Пам’ятайте: безпека наших дітей залежить тільки від нас самих! Сподіваємося, що спільними зусиллями ми зможемо вирішити основну проблему людства, збережемо найцінніший скарб – дитяче життя!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор