www.petrikiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 24 вересня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківський район >> Новини
У Петриківському районі функціонує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі
Версія для друку Написати листа
У Петриківському районі функціонує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб.

Розміщується мобільна бригада на базі Петриківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.


Особи, які постраждали від домашнього та гендерного насилля, можуть звернутися за допомогою до спеціалістів за адресою смт. Петриківка, проспект Петра Калнишевського, 69 каб. 216 та за телефонами: 05634 22799.
В телефонному режимі спеціалісти надають консультації щоденно з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.
За необхідністю здійснюють екстрені та планові виїзди.

Основний номер щодо скоєння випадків насилля - 102

Прийом заяв від постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі здійснюються в управлінні соціального захисту населення Петриківської райдержадміністрації за адресою: смт.Петриківка проспект Петра Калнишевського, 38.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор