www.petrikiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 вересня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківський район >> Новини
Три найпопулярніших онлайн-способи передачі показань газового лічильника
Версія для друку Написати листа
Карантин вніс корективи в життя людей, але не в онлайн – сервіси Дніпропетровськгазу. Вже близько 270 тис. споживачів природного газу Дніпропетровщини передають показання лічильника газу і оплачують за його доставку онлайн.

Побутові споживачі природного газу, згідно з Кодексом газорозподільних систем, зобов’язані щомісячно станом на 1 число знімати фактичні показники лічильника газу і до 5 числа включно надавати їх Оператору ГРМ – Дніпропетровськгазу.

Вчасно передані споживачами показники допомагають уникнути розбіжностей між розрахованим і фактично спожитим об’ємом газу, тобто в платіжці буде максимально точно відображена сума, яку споживач повинен сплатити.

Серед споживачів природного газу Дніпропетровщини є три найпопулярніших онлайн-способу передачі показань газового лічильника: Особистий кабінет на сайті 104.ua, чат бот Viber 7104UA і мобільні додатки 104 Mobile Light для iOS і 104 Mobile для Android.

«Наша компанія під час карантину спростила процедуру реєстрації в Особистому кабінеті на сайті 104.ua. Зараз діє експрес-реєстрація. Кожен споживач може зареєструватися в Особистому кабінеті на сайті 104.ua всього за один дзвінок в контакт-центр за телефоном (067) 00 -90-104. Після дзвінка клієнтові на телефон приходить смс з логіном і паролем для входу в особистий кабінет. Все, що потрібно, – авторизуватися на сайті 104.ua, ввівши дані», – розповідає начальник управління зовнішніх комунікацій АТ ”Дніпропетровськгаз“ Дарія Попова.

Ще один з найпопулярніших методів передачі показань серед жителів Дніпропетровщини – чат-бот Viber 7104UA – сервіс, який завжди під рукою – в смартфоні. Щоб активувати його – потрібно відсканувати QR-код і скористатися підказками меню. До речі, в цьому сервісі можна передавати показання лічильника з фото.

Мобільні додатки 104 Mobile Light для iOS і 104 Mobile для Android мають доступний інтерфейс, відкривають повний контроль над рахунками і дозволяють передати показання лічильника за кілька секунд. Знайти їх можна в магазині додатків на вашому смартфоні.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор