www.petrikiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 вересня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківський район >> Новини
У стилі Еко: переходьте на електронні квитанції разом з АТ «Дніпропетровськгаз»
Версія для друку Написати листа
У сучасному світі все більше людей замислюються про збереження навколишнього середовища. Зростає популярність екологічно чистих продуктів, попит на товари з переробленого пластику та на інформаційні видання у цифровому форматі. «Дніпропетровськгаз» підтримує еко-тренди та, з метою збереження природних ресурсів, запроваджує електронні квитанції.

Раніше, щоб дізнатися про нарахування за послуги з розподілу газу, необхідно було чекати на паперову платіжку. Бувало так, що квитанції надходили із запізненням, а часом навіть губилися. У такому випадку клієнти не мали можливості дізнатися про суму нарахувань та не сплачували за послуги з розподілу газу взагалі.


В АТ «Дніпропетровськгаз» знайшли вихід – електронні квитанції. Тепер споживачам не потрібно чекати, поки надійде паперовий документ, адже зараз можна завантажити електронну квитанцію самостійно, користуючись онлайн-сервісами.
Особистий кабінет на сайті 104.ua – провідник у світі «газових» питань. Завдяки розширеним функціям Особистого кабінету, споживачі газу можуть сплатити за його доставку, проглянути історію нарахувань, проаналізувати обсяги спожитого газу, передати показання газового лічильника та завантажити електронну квитанцію. Для цього клієнтам необхідно увійти на сайт 104.ua, обрати розділ «Мої дані» знайти у правому боці кнопку «Завантажити квитанцію» та натиснути на неї. Платіжка буде сформована та завантажена на ваш телефон чи комп’ютер.
Чат-бот 7104.ua - це ще один онлайн-сервіс від АТ «Дніпропетровськгаз», завдяки якому можна миттєво здійснити сплату за доставлене блакитне паливо, передати інформацію з лічильника та завантажити електронну платіжку. Для виконання дії, необхідно увійти у діалог із чат-ботом, обрати «Головне меню», натиснути на команду «Стан» та натиснути на кнопку завантаження. Квитанція буде сформована протягом кількох хвилин та доступна для завантаження.
У клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз» більше нема потреби очікувати паперові платіжки, завжди можна завантажити електронну.
В стиле Эко: переходите на электронные квитанции вместе с АО «Днепропетровскгаз»
В современном мире все больше людей задумываются о сохранении окружающей среды. Растет популярность экологически чистых продуктов, спрос на товары из переработанного пластика и на информационные издания в цифровом формате. «Днепропетровскгаз» поддерживает эко-тренды и, с целью сохранения природных ресурсов, вводит электронные квитанции.
Раньше, чтобы узнать о начислениях за услуги по распределению газа, необходимо было ждать бумажную платежку. Бывало так, что квитанции приходили с опозданием, а порой даже терялись. В таком случае клиенты не имели возможности узнать о сумме начислений и не платили за услуги по распределению газа вообще.
В АО «Днепропетровскгаз» нашли выход - электронные квитанции. Теперь потребителям не нужно ждать, пока придет бумажный документ, ведь сейчас можно скачать электронную квитанцию самостоятельно, пользуясь онлайн-сервисами.
Личный кабинет на сайте 104.ua - проводник в мире «газовых» вопросов. Благодаря расширенным функциям Личного кабинета, потребители газа могут оплатить его доставку, просмотреть историю начислений, проанализировать объемы потребленного газа, передать показания газового счетчика и скачать электронную квитанцию. Для этого клиентам необходимо войти на сайт 104.ua, выбрать раздел «Мои данные» найти в правом боку кнопку «Загрузить квитанцию» и нажать на нее. Платежка будет сформирована и загружена на ваш телефон или компьютер.
Чат-бот 7104.ua - это еще один онлайн-сервис от АО «Днепропетровскгаз», благодаря которому можно мгновенно осуществить оплату за доставленное голубое топливо, передать информацию со счетчика и скачать электронную платежку. Для выполнения действия, необходимо войти в диалог с чат-ботом, выбрать «Главное меню», нажать на команду «Состояние» и нажать на кнопку загрузки. Квитанция будет сформирована в течение нескольких минут и доступна для загрузки.
У клиентов АО «Днепропетровскгаз» больше нет необходимости ожидать бумажные платежки, всегда можно скачать электронную.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор