www.petrikiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 вересня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківський район >> Новини
Життя наших дітей залежить тільки від нас самих
Версія для друку Написати листа
Тривають літні канікули, відпустки. На жаль, часто через необережність дітей та недбалість дорослих пора відпочинку не проходить без прикрих випадків. Легковажне поводження дітей з вогнем та водою, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, коли батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків, нехтують потребами дітей.

Cаме тому, фахівцями із соціальної роботи Петриківського РЦСССДМ постійно проводяться профілактичні бесіди із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах щодо недопущення надзвичайних ситуацій з дітьми в період літнього відпочинку.

Так, 13 липня 2020 року фахівцем із соціальної роботи та начальником Петриківського бюро правової допомоги на території Єлизаветівської сільської ради, 24 липня 2020 року фахівцем із соціальної роботи та представником Петриківського РС ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області на території Іванівської сільської ради проведена профілактична робота з батьками та дітьми, щодо безпечної поведінки влітку, відповідального батьківства. Членам відвіданих родин були роздані інформаційні пам’ятки щодо безпеки дітей, та листівки безпеки на воді.

Шановні батьки!!! Подбаймо разом, щоб канікули для дітей проходили весело, корисно, а головне безпечно. Життя наших дітей залежить тільки від нас самих.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор