www.petrikiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 21 вересня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківський район >> Новини
Рятувальники разом із національною поліцією проводять профілактичні рейдові заходи у житловому секторі
Версія для друку Написати листа
У зв’язку зі збільшенням пожеж в житловому секторі та загибелі на них громадян, працівниками служби цивільного захисту проводиться цілеспрямована профілактична робота по забезпеченню безпеки житлового сектору населених пунктів краю.

Тож з метою посилення інформаційних заходів спрямованих на інформування та попередження населення, щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та з метою забезпечення пожежної безпеки житлового сектору, 10 грудня, інспекторським складом Петриківського РС Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з працівниками Петриківського відділення поліції Новомосковського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області було проведено рейдове профілактичне відпрацювання селища Петриківка.


В ході рейду було проведено роз’яснювальну роботу, щодо забезпечення пожежної безпеки житлового сектору, наголошено на належне утримання та безпечну експлуатацію пічного опалення, доведено основні вимоги, щодо правил безпечної експлуатації електрообігрівальних приладів та наведено конкретні приклади пожеж, що виникли на території Петриківського району внаслідок нехтування правилами пожежної безпеки в побуті.
В ході проведення даного заходу населенню було вручено відповідні тематичні листівки й пам’ятки на тему: «Бережіть своє житло від пожеж».
Працівники служб «101» та «102» сподіваються, що даний комплекс рейдових профілактичних заходів допоможе громадянам убезпечити своє життя й здоров'я та зберегти своє житло від пожеж!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор