www.petrikiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 21 вересня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Петриківський район >> Новини
З 01 серпня 2020 року у Петриківському районі стартує благодійна акція «Готуємо дітей до школи», яка буде тривати до 31 серпня 2020 року
Версія для друку Написати листаМеценатство та благодійність завжди вважаються у суспільстві найблагороднішою й найпочеснішою справою. Особливо, коли це стосується дітей, які потребують сторонньої допомоги. Не залишайтесь осторонь від проблем дітей, адже кожна дитина має право на щасливе та безтурботне дитинство.
Шановні мешканці Петриківського району! Ваша небайдужість допоможе дітям із соціально незахищених верств населення. Пам’ятайте, діти — це наше майбутнє. Будьте милосердними, не залишайтесь осторонь від проблем дітей, адже кожна дитина має право на підтримку дорослих, а Ваша допомога – це один з кроків на шляху до щасливого дитинства знедолених дітей.
Основна мета проведення акції – це надання підтримки дітям шкільного віку, які проживають в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах.
В акції можуть прийняти участь всі небайдужі до долі знедолених дітей – благодійні, громадські, релігійні організації, установи та підприємства різних форм власності, а також фізичні особи.
Для того щоб взяти участь в благодійній акції не обов’язково скуповувати гору шкільного приладдя в магазинах. Допомогти можна тими шкільними речами, які залишилися у вас дома після ваших школярів, або ж якими ви вже не користуєтесь: підручники, канцтовари, одяг, взуття та шкільні ранці у нормальному, чистому вигляді.
Всі бажаючі можуть звернутись за більш детальною інформацією до Петриківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:
смт Петриківка пр-кт Петра Калнишевського ( каб. № 216), або за телефоном 2-27-99


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор